Standalone DVR Cihazlar
16 Kanal DVR Cihazlar
Standalone sistemlerde iyi bir performans için tercih edilebilecek yüksek kanal kapasiteli 16 kanal DVR cihazlar mükemmel görüntüleme, kayıt performansları ve alt kapasite modellerinin sahip olduğu mükemmel özelliklerin bile üzerine çıkarak orta ve büyük ölçekli alanların doğru tercihi olacaktır.
8 Kanal DVR Cihazlar
Orta ölçekte alanların kontrol altına alınabilmesi için dizayn edilen 8 kanallı sistemler görüntü, kayıt kalitesi, değişik kayıt hızlarına ve network yeteneklerine sahip ve standart ekran ebatları içerisinde bölünmüş çoklu görüntünün en iyi algılandığı modellerdir.
4 Kanal DVR Cihazlar
Kendine özgü işletim sistemi ile çalışan dijital görüntüleme kayıt ve Transfer sistemleri İstikrarlı çalışma karekteristliği ve network yetenekleri ile küçük ölçekte alanların izlenmesi için dizayn edilen 4 kanallı sistemler PC tabanlı sistemlerin hakimiyetini zorlayacak gibi görünüyor.
Compact Mobil DVR
Yüksek çözünürlükte kamera kayıt sistemi ve compact yapısıyla mobil güvenlik çözümleri sunar. Kolayca monte edebileceğiniz aracın çakmağından beslenir ve sesle görüntüyü, üzerindeki CF karta Full D1 kalitesinde kaydeder. 12V bir adaptörle ev ve işyerinde de kullanabilir, istediğiniz anda CF kartı çıkartıp bilgisayarda izleyebilirsiniz.
Kontrol Klavyeleri
DVR Kontrol Klavyeleri

^ Yukarı